Akdeniz Üniversitesi

anasayfa

sks

duyuru

Duyurular ve Program Değişiklikleri Burada Yayınlanacaktır

Duyurular ve Program Değişiklikleri Burada Yayınlanacaktır.

banner

18’incisi 13-15 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliği için hazırlıklara başlamış bulunmaktayız. Geçmiş yılların zengin, üretken ve coşkulu şenlikler zincirine yeni bir halkayı Ülkemiz ve dünyanın çeşitli noktalarından gelen gençlerle eklemek, sanatsal ve kültürel paylaşımların arkadaşlık ve coşku atmosferinde yaşamak için bir araya gelmeyi umut ediyoruz. 

Şenliğimize katılımları Makamınızca da uygun görülecek öğrenci toplulukları ve ekiplerinin http://festival.akdeniz.edu.tr/tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak internet yoluyla, etkinliklerine ilişkin fotoğraf, afiş, video, ses kaydı vb. görsel-işitsel materyalleri ise e-posta ya da posta yoluyla Rektörlüğümüze 01 Nisan 2015 tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesi sonrasında katılım talepleri kabul edilen ekipler 14 Nisan 2015 tarihinde duyurulacaktır. Katılımcı grupların Antalya içi ulaşımları ve 2 günlük konaklama ve beslenmeleri Üniversitemiz tarafından karşılanacaktır. 

18. Uluslararası Akdeniz Gençlik Şenliğinde, öğrencilerinizi de aramızda görme isteğimizi tekrar eder konunun ilgili öğrenci topluluklarına duyurulması hususunda gereğini saygılarımla arz ederim.

Sayfa Özeti: Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Gençlik Şenliği

Anahtar Kelimeler: